ART / Lithographs / Litograph in colors 14088550
nr 1408 8550
Maria Boczewska
(f. 1940), Polen
Maria Boczewska (b. 1940), Poland. Signed, numbered 71/250, "Japanska Körsbär". Subject: 56x77cm, outer dimensions including frame: 70x88cm, damaged, glass, fukt skada.
LITOGRAPH IN COLORS, Signerad, numrerad 71/250, "Japanska Körsbär". Motivet: 56x77cm, yttermått inklusive ram: 70x88cm
Condition: skadad, glas, fukt skada.
Maria Boczewska, Swedish painter, born 1940.
800
SEK 250
Monday July 19 2021
at 20:59:26
150 kr
200 kr